KONAKLAMMA

Marmaris Bay Resort’ta 281 oda bulunmaktadır. Misafirlerimiz bahçe ya da kısmi deniz manzaralı Standart Odalar ve Süitler arasından seçim yapabilirler.
BAHÇE MANZARALI STANDART ODA

24 m2 büyüklüğündeki bu klimalı odalar bir adet iki kişilik ya da iki adet tek kişilik yatağa sahiptir. Odalar bolca doğal ışık almaktadır ve modern mobilyalarla donatılmıştır. Bu odalarda uydu TV, Minibar, tam donanımlı banyo, saç kurutma makinesi ve özel kasa ile teras ya da balkon yer almaktadır.

(KISMİ) DENİZ MANZARALI STANDART ODA

Bu odalar Standart odalarımızla aynı özelliklere sahiptir ancak onlardan farklı olarak yemyeşil ağaçlar arasından Ege Denizi manzarası sunmaktadır. Bu odalarda teras ya da balkon bulunmaktadır.

AİLE ODASI

49 m2 büyüklüğündeki bu odalar villa benzeri binalarda yer almaktadır. Bu odalarda 2 adet yatak odası ve 2 adet banyo bulunmaktadır. Odalar klimalıdır ve hem iki kişilik hem de tek kişilik yataklara sahiptir. Uydu TV, Minibar ve özel kasa standart olarak sunulurken çok güzel bir taş zeminli teras ya da balkon yer almaktadır.

SUIT

49 m2 büyüklüğündeki bu süitler villa benzeri binalarda yer almaktadır. Bu odalarda 1 adet yatak odası ve 1 adet oturma odası bulunmaktadır. Odalar klimalıdır ve sadece iki kişilik yataklara sahiptir. Uydu TV, tam donanımlı banyo ve özel kasa standart olarak sunulurken bu süitlerde çok güzel bir taş zeminli teras ya da balkon yer almaktadır.

SUPERIOR SUIT

54 m2 büyüklüğündeki bu süitler villa benzeri binalarda yer almaktadır. Bu süitlerde 2 adet yatak odası ve bir adet oturma odası bulunmaktadır. Süitler klimalıdır ve hem iki kişilik hem de tek kişilik yataklara sahiptir. Uydu TV, Minibar ve özel kasa standart olarak bulunurken 2 adet tam donanımlı banyo yer almaktadır. Bu Süitlerde çok güzel bir taş zeminli teras ya da balkon bulunmaktadır.

• Tesisimizde engelli misafirlerimiz için de özel odalarımız bulunmaktadır. Daha fazla bilgi için otelimizle iletişime geçiniz.
• Konsept dahili minibar her gün sadece su yenilenmektedir. Extra su talepleriniz ücretsiz olarak temin edilir.

  • MARMARİS BAY RESORT Adaköy Mahallesi Marmaris-Adaköy Yolu Caddesi 48700 Marmaris I Muğla I Türkiye
  • +90 252 424 04 61

 ©  Copyright Maxirez – All Rights Reserved